درباره عمده بازار

درباره عمده بازار

مقدمه:

داد و ستد و تجارت از گذشته تا به امروز وجود داشته و در دوره های مختلف شکل آن تغییر کرده است.

در زمان های خیلی دور برای تامین اجناس، حجره دار ها در شهرهای کوچک یا روستاها باید مسافت زیادی را طی می‌کردند تا به یک شهر بزرگ تر می رفتند و محصولات مورد نیاز فروشگاه خود را تامین می کردند.

اما به تدریج و با گذشت زمان و پیشرفت ارتباطات، شیوه خرید و تامین کالای مورد نیاز فروشگاه ها و مغازه ها تغییر پیدا کرد.

همانطور که میدانیم بازارهای اصلی هر شهر مکانی هستند برای تامین کالاهای سایر مغازه ها و فروشگاه ها که به دنبال خرید عمده محصولات هستند. با پیشرفت تکنولوژی و آشکار گشتن بیش از پیش اهمیت زمان، جست و جو برای تامین محصولات به صورت عمده در محیط بازارهای اصلی که بسیار هم بزرگ هستند کار سخت و زمان بری است. همچنین مقایسه کیفیت ها و قیمت ها در بازار به صورت حضوری بسیار طاقت فرسا است.

عمده بازار برای بهبود همین اوضاع و بسیاری از مزایای دیگر، شروع به کار کرده است. کافیست تنها با مراجعه به سایت عمده بازار به راحتی محصولات مورد نیاز مغازه یا فروشگاه تان را پیدا کنید و به راحتی با عمده فروش آن محصول ارتباط برقرار کنید.

تاریخچه عمده بازار و اهداف آن

ایده عمده بازار در اواخر سال ۱۳۹۶ کلید زده شده و در ابتدای سال ۱۳۹۸ به صورت عملیاتی شروع به کار کرد.

در واقع می‌توان گفت عمده بازار یک دایرکتوری بزرگ از تمامی محصولات در حوزه های مختلف اعم از دیجیتال، لوازم خانه، زیبایی و سلامت و … صنایع مختلف مانند ساختمان و چوب و غیره می باشد. اگر مغازه دار یا فروشگاه دار هستید صنعتگر و یا تولید کننده محصول خاصی هستید و یا در هر صنفی فعالیت دارید و محصولی برای عرضه به بازار دارید و یا اینکه به دنبال تامین محصولات مورد نظرتان به بهترین قیمت و کیفیت هستید، عمده بازار به عنوان مرجع عمده فروشان کشور، به شما کمک خواهد کرد.

مزیت های عمده بازار برای تولید کننده، واردکننده و عمده فروشان

 

1- عمده بازار کاملاً رایگان است

رایگان بودن درج محصولات در عمده بازار، به شما کمک می کند تا بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای محصولات خود را به نمایش بگذارید و مخاطب خود را جذب کنید. با این کار بسیاری از هزینه های تبلیغات و برندینگ از میان برداشته می شود.

2- مکانی برای بهتر دیده شدن

همانطور که می‌دانید تبلیغات و برندینگ عاملی است برای فروش بیشتر محصولات. در واقع امروزه برای برند شدن باید هزینه های زیادی را پرداخت و این نکته مهم است که آیا هزینه پرداخت شده برای تبلیغ و برندینگ هدف دار بوده است یا خیر؟!

عمده بازار به دلیل بوجود آوردن بستری مناسب برای همه عمده فروشان کشور می‌تواند شما را به راحتی بین خریداران و مشتریان هدف، برند کند و نتیجه این امر فروش بیشتر محصولات شما عزیزان و پیشرفت روز افزون خواهد بود.

3- آنالیز بهتر همکاران

گاهی یک محصول رقبای زیادی در فروش دارد و به همین دلیل دیگران در قیمت گذاری محصول با شماره رقابت می کنند.

در سیستم سنتی سخت‌تر می‌شد که از رقبا اطلاعاتی قیمت خوبی به دست آورد و آنالیز رقبا بسیار دشوار بود. در عمده بازار به راحتی با پیدا کردن محصول مورد نظر می توان اطلاعات خوبی در مورد رقبا در بازار مشاهده کرد و این امر باعث می‌شود تا با کمی برنامه ریزی و سیاست های درست محصولاتتان را به راحتی بفروشید و مخاطبانتان را جذب خود کنید.

4- نامحدود بودن عمده بازار

عمده بازار تنها برای یک یا چند استان طراحی و ساخته نشده بلکه مختص کل کشور ایران است همچنین این سیستم باعث می شود که محصولات تولید کنندگان عزیز کشورمان برای کشورهای دیگر، مخصوصاً کشورهای همسایه نمایش داده شود و همین موضوع زمینه‌ای برای صادرات محصولات ایرانی خواهد شد.

5- محصول محور بودن عمده بازار

دایرکتوری های زیادی برای ایجاد آگهی در فضای مجازی وجود دارند، اما عمده بازار یکی از محاسنی یک برای شما استفاده کننده عزیز به همراه خواهد داشت، این است که محصول محور است و شما می توانید علاوه بر اینکه خود را برندینگ می کنید، محصولات خود را نیز به مخاطبانتان نمایش می دهید.

در واقع شما در عمده بازار یک نمایشگاه کامل از کسب و کار خود خواهید داشت. به این شکل مخاطبان بیشتری را که طالب محصولات شما هستند می توانند شما را پیدا کنند و جذب شما شوند.

6- جذب مشتریان دائمی

عمده فروشان گرامی می توانند اطلاعات تماس و لینک های ارتباطی خود را در عمده بازار درج نمایند به این صورت هنگامی که فروشگاه دار محصول مورد نظر خود را پیدا می کند به راحتی با عمده فروش مربوطه ارتباط برقرار خواهد کرد و این شروع یک همکاری بلند مدت خواهد بود.

 

مزیت های عمده بازار برای فروشگاه داران و مغازه داران

 

1- صرفه جویی در وقت

گشتن در بازار و پیدا کردن عمده فروش مورد نظر زمان زیادی را از ما می گیرد. با توجه به اینکه امروزه زمان بسیار ارزشمند است، بهتر است برای خرید عمده کالای مورد نظر، وارد سایت یا اپلیکیشن عمده بازار شوید و به راحتی و در کوتاهترین زمان، در محل کار و یا منزل و … عمده فروش دسته اول را پیدا کرده و با آن ارتباط برقرار کنید.

2- تنوع بالای محصولات

گاهی یک ذهنیت خاص از یک محصول در ذهن ما وجود دارد. اما زمانی که در سایت عمده بازار در جست و جوی محصول مورد نظر خود هستید، می توانید سایر محصولات مشابه در صنف کاری خودتان را ببینید.

تنوع محصولات در یک صنف یعنی تنوع فروش. با استفاده از عمده بازار می توانید تعداد محصولات بیشتری در فروشگاه خودتان به مخاطبانتان عرضه کنید و بدین ترتیب فروش بیشتری نیز داشته باشید.

3- حذف واسطه بیجا

در حالت عادی و در زمانی که شما به صورت حضوری اقدام به تامین کالای مورد نیاز فروشگاه تان به صورت عمده می کنید، احتمال اینکه از واسطه های بیجا خرید بکنید بسیار زیاد است و پیدا کردن عمده فروش دسته اول شاید کمی دشوار باشد.

اما در عمده بازار شما تنها عمده‌فروشانی را مشاهده می کنید که به صورت دسته اول هستند یا تولیدکننده یا واردکننده محصول مورد نظر شما هستند و قیمت گذاری مناسب توسط دسته اول ها باعث می شود که دیگر جایی برای واسطه‌گری بیجا و دلال ها جهت بالا بردن قیمت محصولات در عمده بازار نباشد.

در نتیجه شما در هر صنفی که باشید می توانید محصول مورد نظر خود را به مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

4- ارتباط سریع با عمده فروش

پیدا کردن اطلاعات تماس عمده فروشان کار ساده ای نیست و شاید کمی زمان بر باشد همچنین آگاهی از محصولاتی که یک عمده‌ فروش خاص ارائه می کند نیز به صورت عادی کار ساده ای نیست.

اما در عمده بازار شما فروشگاه داران عزیز به راحتی می توانید در کوتاهترین زمان مشخصات کامل عمده فروش مورد نظرتان را که شامل نام برند، شماره تماسريال آدرس و یا لینک صفحات مجازی عمده فروشان می باشد را دریافت کنید و به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید.

5- پیدا کردن بهترین قیمت

در عمده بازار شما می توانید بهترین قیمت هر محصول یعنی بهترین عمده فروش یا منصف ترین عمده فروش یک محصول را پیدا کرده و محصول مورد نظر خودتان را به بهترین قیمت تهیه کنید. در واقع هر محصول می‌تواند چندین فروشنده در عمده بازار داشته باشد که شما می توانید مقایسه کنید و بهترین و مناسب ترین عمده فروش را انتخاب کنید.

 

با عمده بازار، به بازار لبخند بزن

ایموجی لبخند

X