قوانین عمده بازار

قوانین عمده بازار

سایت عمده بازار به عنوان اولین دایرکتوری محصول محور عمده فروشان در ایران با شرایط و قوانین خاصی که در این صفحه به آنها اشاره شده در خدمت تولید کنندگان، واردکنندگان، عمده فروشان و فروشگاه داران بزرگوار خواهد بود.
بدیهی است که عدم رعایت قوانین این وبسایت باعث مسدود شدن حساب های کاربری و همچنین در برخی موارد پیگیری های قضایی خواهد شد.

قوانین عمده فروشان

 1. تمامی واحد های صنفی عمده فروش اعم از تولید کننده، وارد کننده یا عمده فروش، باید حقیقی بوده و مکان مشخص و ثابتی داشته باشند.
 2. محصولات ثبت شده باید تصاویر حقیقی و صحیح داشته باشند.
 3. تمامی کالا ها باید دارای مجوز فروش باشند.(قاچاق نباشند)
 4. استفاده از هرگونه محتوای مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه باعث مسدود شدن حساب کاربر خواهد شد.
 5. مغایرت نداشتن فعالیت عمده فروشان با قوانین جاری کشور ایران و عرف جامعه.
 6. ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک، ممنوع است.
 7. فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار
 8. درج هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن، ممنوع است.
 9. درج محصولات یکسان حتی با عناوین متفاوت در صورتی که در عمده بازار وجود داشته باشند، رد خواهد شد. (لطفا قبل از ثبت محصول جدید آنرا در عمده بازار جست و جو کنید.)
 10. درج شماره حساب بانکی در اطلاعات فروشگاه یا محصولات ممنوع است.
 11. لینک دادن به سایت های دیگر در محتوای محصول مجاز نمی باشد و عمده فروشان فقط مجاز به لینک دادن به شبکه های اجتماعی و صفحات مجازی فروشگاه خودشان می باشند.
 12. هر گونه ثبت شکایت از جانب مشتریان(فروشگاه داران) موجب پیگیری خواهد شد و در صورت اثبات تخلف حساب کاربری عمده فروش مسدود خواهد شد.

*** توجه : کاربر محترم، عمده بازار بستری است جهت ارائه محصولات عمده فروشان و مجموعه عمده بازار هیچگونه ارتباط و همکاری مستقیم با عمده فروشان ندارد و در قبال داد و ستد شما و عمده فروشان هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

لذا از شما کاربران عزیز عمده بازار خواهشمندیم که با رعایت کامل اصول ایمنی کسب و کار و مبادلات تجاری در کمال توجه و ایمنی خرید خود را از عمده فروشان انجام دهید.( حتما راهنمای خرید امن را مطالعه بفرمایید.)

ما در مجموعه عمده بازار، تجارت پر برکت و شیرینی را برای عمده فروشان و خریداران(فروشگاه داران) عزیز آرزومندیم.

X